فروشگاه آنلاین شهرک صنعتی

بیوامارکت

logo لطفا منتظر بمانید...
تعداد نتایج
تعداد موارد
سلام.
من مهندس ایزدی هستم، مدیر فروشگاه بزرگ بیوامارکت.

همه ما میدانیم که امروزه تولیدات و محصولاتی که در داخل کشور تولید میشوند بسیار با کیفیت هستند و حتی در بیشتر زمینه ها قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی میباشند. اما متاسفانه هنوز هیچ فروشگاه آنلاین با مرکزیت فروش محصولات داخلی تاسیس نشده و بسیاری از خریداران از وجود چنین محصولاتی با تولید داخلی مطلع نیستند و یا دچار سردرگمی در خرید می شوند.
میخواهیم به شما این مژده رو بدهیم که ما توانستیم این مهم رو محقق کنیم.
فروشگاه آنلاین بیوامارکت.
فروشگاه آنلاین بیوامارکت که توسط جمعی از متخصصین و کارشناسان خبره در زمینه آی تی طراحی و تولید شده، سعی بر این داشته که با به وجود آوردن محیطی کاربر پسند، خلاق و در عین حال به روز و امن، درگاهی مناسب جهت ثبت نام صنعتگران و تولید کنندگان داخلی بوجود آورده و در نهایت فروشگاهی با محصولات متنوع، با کیفیت، دارای ضمانت نامه معتبر و با تضمین پایینترین قیمت جهت رفاه حال شما هموطنان عزیز را فراهم نماید. در عین حال تلاش ما بر این بوده تا بستری امن با درگاه SSL و نماد اعتماد الکترونیک جهت امنیت پرداخت ها و ثبت نام شما کاربران محترم ایجاد نماییم.
بیوامارکت با هدف تحقق شعاری به وجود اومده که تا قبل از اون به معنای واقعی کلمه وجود نداشته و اون شعار هم "فروش بی واسطه از تولید به مصرف" هست.
بزرگترین آرمان بیوامارکت حمایت همزمان از تولیدات با کیفیت داخلی و رعایت حقوق مصرف کنندگان می باشد که جهت انجام این مهم، قراردادهایی با تولیدکنندگان معتبر منعقد می گردد که در آن از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیره این است که در وهله اول کیفیت محصولات باید عالی و در خور شان خریداران محترم بوده و دوم اینکه تضمین قیمت درب کارخانه و یا حتی پایین تر از آن رو به ما بدهد.
بیوامارکت در یک اقدام مهم دیگر از تمامی تولید کنندگان صنایع دستی به صورت خرد و کلان دعوت نموده تا با ثبت نام در این درگاه، محصولات خود را به نمایش گذاشته و به فروش رسانند که این نیز اقدامی مهم در جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک می باشد.
بیوامارکت آمده تا حمایت از تولید ملی را از حالت شعار خارج و به یک واقعیت تبدیل نماید و سهمی هرچند کوچک اما مهم در اشتغال و آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشد.در این راستا یکی از امتیازات بیوامارکت به تولیدکنندگان گرامی این است که ثبت نام و نمایش محصولات آنها در وبسایت ما به صورت کاااملا رایگان صورت میگیرد ونیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.
آدرس پیج اینستاگرام ما @bivamarket و آدرس سایتwww.bivamarket.ir می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آقای مهندس ایزدی به شماره 09173061710 تماس حاصل فرمایید.
بیوامارکت، فروشگاه آنلاین شهرک صنعتی و نماینده رسمی فروش آنلاین کارخانه های ایرانی
به امید دیدار شما عزیزان درخانواده بزرگ بیوامارکت